Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-04, 12:08   #4853
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej

Ostatnie 2 dni spędziłam z tż, dzisiaj jedzie Cholernie mi ciężko z tą myślą Ale damy rade, obiecał codziennie minimum raz dzwonić, ogarnąć tam skype, no i odbijemy sobie tą rozłąkę na wspólnych wakacjach całą trójką W styczniu na 100% wraca, może uda mu się być na sylwestra i moje urodziny

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Rozmawialam dzisiaj z Tz-tem o tej rocznicy naszej i zareczynach i powiedzial ze po pierwsze chcial mi zrobic niespodzianke z zareczynami i jednak zmeinil termin z rocznicy na inny dzien, a po drugie to ze rzeczywiscie woli sobie odlozyc kase na porzadny pierscionek niz na byle co a to troche potrwa i mowi ze za jakis czas mam sie szykowac na kolejna niespodzianke takze juz sie uspokoilam

a tak w ogole straszniee podoba mi sie ta kiecka http://torebunia.pl/8788,Paris taka tylko kremowa albo biala chcialabym na swoj slub kiedys no i moze lekko dluzszy przod zeby w kosciele majtkami nie swiecic
Ooo super Dobrze że przynajmniej wiesz na czym stoisz. Czekamy teraz tylko na dobre wieści

Sukienka piękna

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
W temacie wyjazdow za granice , to powiem wam tyle , ze jesli ktos ma rodzine lub ma mozliwosc to powinien wyjechac nie ma co sie oszukiwac ale w PL perspektywy sa marne , jesli nie ma sie rodzinnego biznesu lub jakiejs wymyslnej szkoly Moja siorka jest na kosmetologii i jak szuka pracy w PL to maja takie wymagania jakby szukali ksiegowej albo dyrektorki dlatego postanowila sie pouczyc jezyka i chce przyjechac do mnie , zeby normalnie moc pracowac w zawodzie gdzie ludzie ja docenia Ze mna tez jest tu moj brat i nie wyobraza sobie wrocic do PL rowniez Nawet na moim przykladzie dobrze widac , ze jak sie chce to mozna i za granica dobrze pracowac , gdzie docenia ciebie a nie twoj papierek

Co do zwiazkow na odleglosc to nie jestem przychylna takim na dluzsza mete
My ze swoim tz jestesmy juz 10 lat a znamy sie ponad 10
Ja to dopiero starucha tu jestem
No to jest chore, żeby być teraz sprzątaczką itp. trzeba mieć minimum średnie Nie wiem co wnosi wykształcenie do realnych umiejętności sprzątania. Że co, niby osoby ze średnim lepiej sprzątają niż te po gimnazjalnym? Albo osoby z wyższym to same perfekcyjne panie domu? Nie rozumiem rozumowania pracodawców w naszym kraju

Ja jeśli tylko będę miała możliwość też chcę wyjechać, bo mimo że kocham polskie morze, góry, i niektóre miasta to wolę żyć na jakimś poziomie gdzieś indziej, niż tu od wypłaty do wypłaty

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam chwile to wrzuce zakupy
-kozaki klasyczne wzielam , zeby mozna bylo gdzies w nich dalej wyjsc niz na zakupy i miasto, sa dlugie do kolana
- sweterek z zary
-sukienka sweterkowa jest czerwona tak samo jak sweterek ale wyszla jak zwykle bezplciowo jak robilam fote moim telefonem:/

U mnie pada i jest szaro , do tego strajk maja pociagi i metro Przed chwila bylam u swojej gin , bo zmienialam tabsy na inne. Dzis w domu , ja i tz a za chwile ide do szkoly po synka.
Piękne rzeczy

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

smarowałam tak 3/4 długości ,bo góra jakieś 8-10 cm jest ciepła ,a reszta była chłodniejsza i na tą długość nałożyłam, a szczególnie na końce
dziś widze, że jest ładnie i nic się już nie odznacza ,ale efekt jest typowo złoty także jak ktoś nielubi takich odcieni żółtego złota to lepiej niech nie próbuje .ale jak wspomniałam odcień zależy od ilości dodanych łupinek im więcej, tym ciemniejszy będzie kolor

ładnie, a co to za farbka?

dla porównania wstawiam fotki przed i po cebuli
1 przed ,widać jaśniutkie długości
2 po
3 po przy oknie
4 po z lampą
Fajnie wyszło

Cytat:
Napisane przez Green_Eyed_Girl Pokaż wiadomość
Któraś z was prosiła o fotkę " z oczami". W sumie...co mi tam , mogę pokazać
Ale jesteś śliczna!! Dałabym Ci na pierwszy rzut oka 20 pare lat, bardzo młodo wyglądasz
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora