Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 13:57   #4858
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Bunny co Ty myslisz o tonerze do włosów ? Moja koleżanka chodzi do fryzjera i on naklada jej tylko farbe na odrost a toner na resztę włosów i jak ją widze zawsze ma swietny kolor i do tego zadbane włosy bez poniszczonych końców i zastanawia mnie czy tez bym kiedys czegos takiego nie chciala spróbowac i nie wybrala sie do tego fryzjera co ona...
Do tego ma mojej dlugosci wlosy a placi za wszystko tylko 70zl !
Ja za farbowanie u fryzjera dawalam zawsze kolo 150-200 na moja dlugosc wlosow, wiec na pewno jest to tez bardziej ekonomiczne....
tonery sa jak najbardziej ok ale to zalezy jak sie wymywaja. bo jesli dosc mocno sie spieraja to co miesiac trzeba robic cale wlosy- co rowniez je niszczy
poza tym jesli juz masz dobrana idealna farbe blond to robisz sam odrost a dlugosci nie tykasz wiec ich nie niszczysz prawda?
ty niszczysz swoje wlosy bo wciaz szukasz koloru jaki ci sie podoba....
ale jak uwazasz.
ps. przeciez mozna farbowac jak caskada np colorsyncem matrixa- to jest toner. ale jesli chce sie bardzo jasny blond to wystarczy robic sam odrost wiec ja nie rozumiem....ma to racje bytu przy kolorach np intensywnych- robisz czerwona farba odorst a w celu odswiezenia na dlugosci czerwony toner ale zmywalny dopiero po ok 20 myciach nie mniej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora