Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-27, 21:26   #4749
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Patrysia92 Pokaż wiadomość
Potrzebuje porady...jestem w trakcie poszukiwania mojego idealnego podkladu...prubowalam juz wiele i ten ktory najbardziej mi odpowiadal to No7 Mineral Powder Foundation, byl za okolo £14 z tym ze nie 'trzymal' sie na mojej buzi za dlugo, nie wystarczajaco duzo zakrywal (mam mnostwo brzebarwien i blizn po tradzikowych) i juz nawet go nie produkuja w moim kolorze


Moglby mi ktos polecic podklad najlepiej 'pudrowy' mam cere mieszana. Chcialabym zeby mial niesamowite krycie, zostal na twarzy na caly dzien, niewazne czy bedzie kosztowal 300zl czy 10zl...potrzebuje jakiegos cudu


Bede go uzywac z primerem bareminerals i 'mgielka' skindinavia (juz je zamowilam)
Blizny? Przebarwienia? - znam to z autopsji Mam bardzo rozległe i głębokie ślady po trądziku. Może pomyśl nad kamuflażem... Idealnie przykrywa wszelkie zmiany na skórze. Ja zamówiłam sobie podkład mineralny sypki (matujący) jutro lub pojutrze dostanę przesyłkę także jakby co to mogę opisać swoje wrażenia.

P.S. Mam cerę tłustą. Też bardzo długo szukałam podkładu, który utrzymałby się długo na twarzy a przede wszystkim ją matowił.
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora