Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-28, 21:43   #4754
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
to moze opcja taka zeby nie szkodzic skorze:


KAMUFLAZ Kryolan lub jaki inny dobrze kryjacy korektor na miejca problematyczne + podklad z przyjaznym skladem dla skory LAVERA TREND SENSITIV LIQUID FOUNDATION + LAVERA Trend sensitiv MINERAL LOOSE PUDER TRANSPARENT

-a na samym poczatku nalozyc krem BEPANTHEN

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------


A mozna zapytac ktory numerek tego koleczka masz ?
Posiadam nr 3 jeśli chodzi o kamuflaż z Kryolanu. Jednak na zdjęciu te kolorki są nieco przekłamane. Najlepiej pójść do sklepu i samemu dobrać odpowiednie kółeczko. Są także kółeczka pojedyncze lub podwójne z tego co pamiętam. Wydajność tego produktu jest niesamowita. Ja nakładam go na policzki, bo to na nich mam rozległe blizny i używam kamuflażu codziennie lub co drugi dzień pod makijaż. Produkt zakupiłam na początku grudnia i dzisiaj widać niewielkie ilości zużycia.

Zgadzam się z moją przedmówczynią - dla skóry z problemami ważne jest krycie. To zapewnia mi kamuflaż. Co do pudru/podkładu rozglądam się teraz w produktach nieobciążających dodatkowo skóry. Kamuflaż jest dość ciężki także mineralny puder/podkład jest mile widziany. Przetestuję Annabelle Minerals. Napiszę jakie będą efekty.
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora