Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-05, 08:40   #11
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: zaczynam budowę domu

Co do projektu to nawet fajny, ale na moje wymagania za mala kuchnie ma. W zasadzie w tej kuchni da sie ustawic wylcznie szafki dolne. Wiszacych nie ma gdzie, bo sciane zajmuje okno. W przypadku robienia wiekszych zakupow nie masz gdzie ich pochowac.
Poniewaz ja osobiscie nie miewam idealnego porzadku w kuchni, wolalabym miec kuchnie zamknieta od strony pokoju goscinnego, np. przesuwnymi drzwiami. Bardzo ciezko jest polaczyc aranzacje kolorystycznie i stylistycznie w przypadku kuchni laczonej z pokojem.

No i szkoda, ze nie da sie siedziec przy kominku, bo usytuowano go w przejsciu. Ja bym powiekszyla nieco kotłownie, by mogla sluzyc jako skladzik na narzedzia ogrodowe, meble ogrodowe, rowery. Przy powiekszonej kotłowni, mozna byloby przesunac komin spalinowy i jednoczesnie przesunac kominek bardziej na srodek sciany pokoju. Wtedy bez problemu zmieszcza sie fotele przed kominkiem.

PS. W sprawie garazy bardzo spodobalo mi sie powiedzenie slynnego architekta, Wrighta - samochod nie koń, stajni nie potrzebuje
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując