Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem makrofilem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-09, 22:18   #10
Dejw93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 21
Dot.: Jestem makrofilem

Ostatnio stawiłem się z zagadnieniem u seksuologa i w sumie usłyszałem to co chciałem usłyszeć. Że w sumie takie związki mogą istnieć, gdzie kobieta istotnie góruje fizycznie nad facetem. Tylko zacząć działać, uatrakcyjnić swą osobę (co najmniej mentalnie), nie na siłę (jestem nieco desperatem, muszę na to bardzo uważać).

Nadal panicznie się boję, że jej nie spotkam (bardzo wysoka kobieta to rzadkość) a jak spotkam to po prostu wymięknę. Lecz z każdym miesiącem coraz śmielej patrzę w przyszłość.

Ostatnio przez chwilę gadałem na czacie z dziewczyną, która jeśli jej wierzyć miała 203 cm. Miała wyjątkowo zrytą psychikę. Twierdziła, że nikt nigdy jej nie lubił za to, że jest wielkoludem i że nigdy nie będzie miała faceta z tego powodu. Jeśli naprawdę kobiety potrafią być tak strasznie zakompleksione to smutne. Inną sprawą są złe doświadczenia z przeszłości. Dla niej już nie będę "księciem" ale może dla innej...

To miłe, że spotkałem się ze zrozumieniem na tym forum. I to ze strony kobiet, które przecież obiegowo szukają tylko dobrze zbudowanych mężczyzn. Powoli przestaję się czuć odmieńcem.

Edytowane przez Dejw93
Czas edycji: 2015-12-09 o 22:23
Dejw93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując