Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-01, 16:04   #13
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: Wizażanka buduje dom - krok po kroku

ciężko jest zdecydować się na projekt. Cały czas "mlecz" jest moim faworytem ale zaczynam szukać na różnych stronach netu i kupuje katalogi z projektami w nadziei, że znajdę podobny projekt ale z większą kuchnią. Szukam projektu z garażem, z kominkiem, z pokojem nad garażem (na półpiętrze - to dla męża - wymarzył sobie pokój multimedialny) z sypialnią na górze i z dwoma pokojami na górze (dla córek). Ważne dla mnie jest żeby pokoje córek nie były kilkumetrowymi "klitkami". Mile widziana garderoba w naszej sypialni , jakiś schowek na słoiki i zapasy żywnościowe, miejsce przy drzwiach wejściowych na szafę na okrycia wierzchnie. Musi być kotłownia ewentualnie pomieszczenie gospodarcze, w którym można zamontować piec. Nie chę balkonów, jaskółek w dachu, udziwnionego dachu, kolumienek itp. Bryła domu ma być prosta, bez bajerów a powierzchnia użytkowa w granicach 120m. I oczywiście koszt wybudowania - w granicach rozsądku. Im taniej -tym lepiej. Oczywiście bez przesady. Sami widzicie, że ciężko jest znaleźć taki projekt, który spełniłby moje wymagania. Jakby wam coś wpadło w oko (mam na myśli projekt spełniający powyższe wymagania) - to byłabym wdzięczna
__________________
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.
Oskar Wilde

instagram: https://instagram.com/klaudyjkaluna/
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując