Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybieramy projekt domu - oceny, opinie, porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-05, 07:11   #22
klaudyjka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudyjka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 938
Dot.: Wizażanka buduje dom - krok po kroku

szugarbejb - jeżeli chodzi o sprzedającego - to szkoda gadać. Dwa razy umawialismy się na podpisanie umowy przedwstępnej u niego w domu /ok.12 km od mojego domu/ i za każdym razem go nie było. Czekaliśmy pod jego domem po pół godz. i nic z tego. W końcu jak się znowu umówiliśmy i na szczęście spotkanie doszło do skutku - to sie okazalo, że on nie ma przygotowanej umowy przedwstępnej i nie ma internetu /a sprzedał juz trzy działki , moja jest jego czwartą/. Musieliśmy umówić się znomu na kolejny termin a ja zobowiązałam się znaleźć w necie umowe i przyjechac do niego już z gotowa do podpisu. Jak juz mieliśmy podpisywać tą umowę -on nam nagle "wypala"- "a o drodze wam mówiłem? - że trzeba wykupić?" - mój mąż wpadł w szał, że wcześniej nic nie mówił na ten temat tylko jak już mamy podpisywać umowę, sprzedający stwierdził ,że w takim razie on nie sprzedaje tej dzialki a ja już miałam łzy w oczach. Na szczęście wszyscy ochłonęli i doszliśmy do porozumienia. A u notariusza też chyba z pięć razy miałam przekladane terminy (miałam dwie umowy -warunkwą i przeniesienia prawa własności) oczywiście z winy sprzedającego. Raz czekalam u notariusza na niego 45 min. - oczywiście telefon miał wyłączony - a on nie przyszedl. Szkoda gadać.

dziewczyny a "rzućcie okiem" na projekt Radek na str. www.archeton.pl -co o nim sadzicie? Jest podobny do mlecza ale fajniejszy w/g mnie - ma większa kuchnię.
__________________
Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim.
Oskar Wilde

instagram: https://instagram.com/klaudyjkaluna/
klaudyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując