Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem makrofilem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-08, 17:44   #19
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Jestem makrofilem

Ni kazdy psycholog- terapeuta trafi do kazdego klienta. Nie ma tak dobrze. Wyglada ze nie trafiles na takiego ktory by nadawal na tych falach co Ty. Do tego terapeuci pracuja w tzw ,, szkolach" nie kazda kazdemu pasuje i nie na kazda ma sie czas ( np psychoanaliza to praca na kilka lat) Stad rozczarowanie terapia. Jesli czujesz na pierwszej wizycie ze to nie ten terapeuta- szukaj innego. I mi sie wydaje ze potrzebujesz terapii kto wie czy nie przeszlosci- czy nie miales apodyktycznej matki przypadkiem?
Nie ma szans zeby kobieta/jeden z partnerow zawsze byl tym szefem. Tego nie da sie wytrzymac na dluzsza mete. Do tego zwroc uwage- szef ponosi calkowita odpowiedzialność za swoje decyzje. W zyciu rodzinnym nie da sie funkcjonować normalnie w ukladzie szef-poddany. Wzrost partnerki o ktorym tak marzysz to pryszcz... problemem jest wlasnie to ,,szefowanie" Ja mysle ze nad tym trzeba pracować. Skad to Ci sie wzielo i akceptacja slabosci. Nie chcialabym byc szefem w zwiazku.. ten ogrom odpowiedzialnosci by mnie zabil. A zwiazek zabiłby juz na bank
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując