Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ujędrnić twarz!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-18, 15:29   #35
maxiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 72
Dot.: Ujędrnić twarz!

Cytat:
Napisane przez Basia39
Hej,

Przestudiowałam troszkę forum Biochemia Urody, poczytałam Waszych porad i wzięło mnie Zmieniam sposób pielęgnacji swojej cery, koniec z drogimi kremami, cud-maseczkami i innymi takimi

Od trzech dni stosuje na noc kremik z kwasami Topix Glycolix Facial Cream 10% (10% kwasu glikolowego, liposomalne wit. A, C, E, wyciąg z zielonej herbaty), a rano woda termalna zmieszana z tonikiem do przemycia twarzy, potem Juvit a na to Avene Emulsion Ecran Extreme 60, Muszę powiedzieć, ze jestem w szoku, ja już widzę poprawę, czy to możliwe, tak prędko ? Myślę, ze ten kremik na noc mi tak dobrze robi, bo koloryt cery wyraźnie się wyrównuje, przebarwienia są jakby jaśniejsze. Cerę mam mieszaną, trochę wrażliwą, więc bałam się tych tłustych bądź co bądź preparatów z rana, ale jak widać kwasy na noc tak wysuszają skórę, że rano Juvit wsiąka w nią momentalnie, no troszkę się świecę po nałożeniu filtru, ale skóra gładka jak pupka niemowlaka

Aha wszystkie preparaty nakładam zarówno na twarz, szyję jak i na dekolt i jak na razie żaden nie podrażnia. Gorzej z oczami, nie nie tu kwasów nie nakładam tylko ten filtr pod oczy, on trochę podrażnia, mam bardzo wrażliwe oczy, nie wiem jak to obejść

Nie wiem też, co będzie po nałożeniu podkładu na ten filtr, bo jeszcze nie próbowałam, trochę się tego obawiam przyznam szczerze. I właśnie tu też mam pytanko do Was ekspertki odnośnie Neutrogeny: mam podkład i puder w kamieniu, które świetnie mi pasują, ale kompletnie nie znam się na ich składzie. Będę wdzięczna, poradźcie, czy będą odpowiednie Czy te filtry, które mają w swoim składzie mogą kolidować z tymi zawartymi w emulsji Avene

Oto ich opisy:

Neutrogena Healthy Skin Liquid Makeup Oil-Free SPF 20

Visibly reduces the appearance of fine lines and wrinkles.
  • Hypoallergenic.
  • Non-Comedogenic.
  • Non-acnegenic.
  • Fragrance-Free.
  • Dermatologist developed.
Active Ingredients: Contains: Titanium Dioxide 2.4%

Inactive Ingredients: Cyclomethicone, Purified Water, Talc, C12-15 Alkyl Benzoate, Dipropylene Glycol, Polyglyceryl-4 Oleate, Dimethicone Copolyol, Synthetic Wax, Melibiose, Matricaria Extract, Aloe Barbadensis Gel, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Neutrogena Healthy Defense Protective Powder, SPF 30
  • Provides a natural-looking, shine-free finish.
  • Blurs imperfections, leaving skin looking flawless.
  • Coverage is weightless-skin looks smooth and soft.
  • SPF 30 helps keep skin healthier and younger-looking.
  • Anti-oxidants help protect skin from environmental damage.
  • Multi-vitamins help soften and condition the skin.
  • Hypoallergenic
  • Non-comedogenic
  • Fragrance-free
  • Dermatologist developed
  • PABA-Free
Active Ingredients: 8.9% Titanium Dioxide

Inactive Ingredients: Aluminum Hydroxide, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Diatomaceous Earth, Dimethicone, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Hydrogenated Lecithin, Iron Oxides, Lauroyl Lysine, Methylparaben, Mica, Octyl Palmitate, Panthenol, Pantothenic Acid, Polymethyl Methacrylate, Propylparaben, Retinyl Palmitate, Sodium Dehydroacetate, Stearic Acid, Talc, Titanium Dioxide, Tocopheryl Acetate, Zinc Stearate, Nylon-12

Proszę o radę
Możesz podać dokładną nazwę firmy od tego kremiku na noc? Thx )) Też jestem strzelec hehehe )) tylko trochę starszy hihihi. Buziaczki.
maxiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując