Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 12:12   #2802
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Witam, poleccie jakis dobry, mocno kryjacy i podklad dla bladziocha. Obecnie uzywam Revlona ColorStay odcien ivory, 110. Konsultantka w Douglasie polecila mi Diorskin Forever... ale po przeczytaniu KWC juz sama nie wiem... Niby kolor ladny, ale mi zalezy na trwalym podkladzie. Do tej pory wiekszosc uzywaych przeze mnie juz po 2-3h byla niewidoczna.

Tak sie zastanawiam nad jakas baza...

I ostatnie pytanie: mialyscie ten blyszczyk http://pl.strawberrynet.com/productD...49946&goChar=G ? Testowalam na rece w perfumerii i kolorystycznie jest to to, czego szukam, ale na ustach testera nie wyprobuje.
Co do podkładu to może wypróbuj DW. Ja sama polowałam na niego już od miesiąca i udało mi się w końcu ( mam nadzieję że jednak go wyślą do mnie, bo ostatnio razem to niby nie mieli i nie wysłali).
Używałam colorstaya ale w ogóle mi nie podpasował. Alkoholem śmierdział na kilometr i strasznie wysuszał- miałam wersję z softlexem który to ponoć jest lepszy. Dla mnie jest beznadziejny. SKuszona zostałam własnie opiniami że DW jest bardzo trwały i świetnie kryje- czyli to co tygryski lubią najbardziej

Z kryjących mogę CI jeszcze polecić dermablend vichy. Najjaśniejszy to nr 15 bardzo łady jasny kolor wpadający w żółć- możesz pójść do apteki i poprosić o próbkę żeby nie kupować w ciemno

Co do DW to jego kolory dostępne w Polsce niestety mnie nie zadowalają (najjaśniejszy jest dla mnie zbyt ciemny) i zdałam się na wizażanki i kupiłam kolor bone na truskawie - mam nadzieję że będzie dobry
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora