Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-03, 08:48   #2856
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
oczywiście gratuluję 1000 posta z tego co pamiętam to chyba 500 też wypadł w wątku olejowym...
Masz świetną pamięć . Co prawda przy moim zaawansowanym stadium olejomaniactwa jest spora szansa, że w wątku olejowym wypadnie i mój 1500. post, i 2000., itd. Zdaje się, że ostatnio większość moich postów ląduje właśnie tutaj

Rocki, bidulko Na pociechę mogę Ci powiedzieć, że ja też bezskutecznie walczyłam (właściwie nadal walczę, ale już nie bezskutecznie ) z wypryskami i zaskórnikami przez dobrych kilka lat. Retinoidów doustnie nie brałam, ale próbowałam naprawdę rozmaitych specyfików. Najlepszy środek to cierpliwość i systematyczność Może faktycznie problem jest w spaniu na jednym boku?
Co do kremu truskawkowego, to kuszę nim najbardziej samą siebie... Ale paczka z ZSK już wysłana , więc rokowania są jak najlepsze.
Za to Ty, Rocki, kusisz mnie maseczką truskawkową - zaczynam żałować, że jej nie kupiłam. Następną razą
BU na pewno nie miało już próbek tamanu Z próbkami u nich to w ogóle nigdy nic nie wiadomo - zwykle nie dostawałam żadnych, choć moje zamówienia są zawsze trochę powyżej 100 zł. Trudno, w końcu nie płacimy za próbki, tylko za dobry towar i obsługę.
U Thanatosa nigdy jeszcze nie kupowałam - zniechęcają mnie właśnie takie historie jak Twoja. Poza tym nic mnie tam jakoś specjalnie nie kusi, ostatnio staram się maksymalnie uprościć pielęgnację.

Ellu, tamanu nie próbowałam ... bo dopadł mnie jakiś mały przesusz i nawilżam się wypróbowanymi środkami, tzn. olejem różanym, a kiedy dostanę żurawinę, sprawdzę jej własności nawilżające, które tak zachwalała Ilona. Na razie więc taman tylko obwąchany.
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora