Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-03, 18:53   #2867
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
My szybko piszemy, a Ty szybko działasz . Ja chyba sobie śliwkę daruję - to nie dla tłuścioszków olej, jak widać. Chyba że poproszę Limarię o próbkę przy najbliższej okazji i spróbuję, ale może na zimę.
A przy okazji - Schaetzchen, naprawdę fajnie, że już jesteś, brakowało Cię wśród olejomaniaczek
Niezamienna, i trzymam kciuki!!!

Uprzejmie donoszę, że oprócz śliwki w mazidłach, zamówiłam w BU hydrolat i maseczkę czereśniową (czereśnie to chyba jednak moje ulubione owoce). Oprócz tego jeszcze eclipta, 2 inne maseczki i serum lemon - nie mogę dojść do ładu z brodą - co wyleczę jedno ufo, to ląduje drugie - sama już nie wiem co robić... ta broda to chyba przeszczepiona od kogoś innego. Alieny robią mi się tylko tam (może powinnam się z tego cieszyc...). Przestałam się smarować tam olejem (bo może któryś zapycha?), staram się pamiętać, żeby siedząc przed komputerem i czytając wizaż nie opierać brody o rękę (bakterie)... Na noc daję kwasior (częściej niż na resztę twarzy), lub vitelle ictamo, teraz latem boję się tak obdzierać bez pamięci, może to serum rozprawi się z prycholami.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora