Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ujędrnić twarz!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-24, 20:01   #57
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: Ujędrnić twarz!

Dziewczynki
Moje zdanie ten temat jest takie,ze aby efekty byly naprawde duze to trzeba dzialac i od wewnatrz ( koniecznie! ) i jak zachodzi potrzeba to takze na zewnatrz
Uzupelniac dietke w witaminy, kwasy omega3,mikroelementy,wysy piac sie,spacerowac ( dotleniac sie), pic duzo wody mineralnej itp ,a jesli skora bedzie mimo wszystko nie taka jakbysmy sobie zyczyly to poprawic ja skalpelkiem lub wypelniaczami ,wszystko w zaleznosci od potrzeby
Wszystko jest dla ludzi ,a my nie zyjemy w sredniowieczu
Ja sie sklapelka nie boje i odpowiednim momencie zastosuje i taka metode.
Wskazaniem do korekt chirurgicznych nie tyle jest wiek pacjenta co stan skory i nalezy samemu ocenic czy jest juz taka potrzeba czy mozna jeszcze zaczekac. Np opadnietych powiek nie podniesie zaden krem.

Teraz o moim dzisiejszym zakupie :
Zakupialm polecana przez Pitipel tabletki Anti-Age w aptece byly rowniez tabletki Evelle i poprosilam o podanie zawartosci w 1 tabletce pycnogenolu i okazalo sie ,ze w tych tanich ( Anti-Age) 1 tabletka zawiera 30mg tego skladnika,a w Evelle tylko 10 mg
Poza tym w tabletkach Evelle sa kwasy omega i jakis wyciag ( czy cos w tym rodzaju) z pomidora,a cena porazajaca.

Kiedys czytalam taki fajny artykul o ujedrnianiu skory,w ktorym wypowiadal sie jakis chirurg palstyczny o metodzie jaka on stosuje,jak to znajde to Wam wkleje,ale musze poszukac najpierw
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując