Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opowiadacie o bylych swojemu terazniejszemu TZ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-29, 23:40   #10
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Opowiadacie o bylych swojemu terazniejszemu TZ?

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Kiedy ja znalazłam zdjęcia byłej mojego faceta, zachowywałam się podobnie do Twojego Tż
Nie lubie też o nich słyszeć, wtedy wyobrażam sobie ich razem i ..szlag mnie trafia tymbardziej, że jedną z nich poznałam kiedy jeszcze nie byliśmy razem (ale to osobna historia )
Przez pierwsze miesiące znajomości, uczucie zazdrości o przeszłość Tż z innymi kobietami nasilała się..teraz jest już lepiej
Myślę, że u Ciebie może być podobnie.
Jesteście ze sobą 3 miesiące, chłopak może nie czuć się jeszcze pewnie. Pamiętam, że każda opowieść (nawet nieświadoma, np. że tutaj pierwszy raz był z nią) wzbudzała we mnie dziwne uczucie zazdrości, myślałam, że skoro mówi o niej to cały czas leży gdzieś tam w jego sercu.
Twój związek jest świeży i targają nim świeże emocje chłopakowi zależy na Tobie i nawet jeśli dajesz mu miłość ..to on i tak będzie czuł sie tak długo niepewnie, jak długo Ty będziesz mówić o Ex.
Proponuje zaprzestać tematu.
wiem po sobie

Nie doczytalam twojej wypowiedzi...Jest w tym troche racji. Skoro to dopiero 3 miesiace to facet moze czuc zagrozenie kiedy mowisz o bylych..
Moze przestan wspominac o przeszlosci tylko zacznij rozwijac wasz zwiazek. Przyjdzie czas na opowiesci
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując