Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-28, 17:52   #1654
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez luniaska Pokaż wiadomość
Pozwólcie drogie panie, że podepnę się pod wątek,bo nie chce nowego zakładać. Moim wielkim problemem są zielono-niebieskie (bardzo widoczne) żyły pod oczami przy nosie mają również odcień lekko fioletowy jest to "wada" genetyczna... w zasadzie cała moja rodzina ma coś takiego (wynika to chyba z budowy oka) nie ważne... ale moje pytanie, prośba - doradźcie coś skutecznego czym mogłabym to zatuszować. Testowałam już różne korektory, najlepiej wypadł L'oreal i Boujrois, którego obecnie używam. Pomagają w małym stopniu, ale te żyły nadal są widoczne właśnie w tej chwili rozważam kupno kamuflażu z Art deco, bo są w przystępnych cenach ale nie za bardzo wiem jaki odcień, żółty i pomarańczowawy chyba mi nie pomaga... rozważam taki bardzo jasny beż aaa i zapomniałam dodać, że w zasadzie ten obszar jest troszkę jaśniejszy od mojej twarzy masakra normalnie...

może uda mi się to uchwycić na zdjęciu to będziecie miały lepszy obraz mojego problemu
Z góry dziękuję za wszystkie sugestie


w rzeczywistości ta żyła jest bardziej widoczna na zdjęciach nie potrafie tego uchwycić, może przy świetle dziennym pójdzie mi lepiej
Spróbuj jeszcze korektora Super Stay 24 z Maybelline, ale od razu mówię, że podkreśla zmarszczki pod oczami, ale na tą twoją żyłę powinno być ok. A co do kamuflażu to nic nie poradze, bo nawet nie wiem co to jest
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując