Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 21:15   #1658
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ładne zakupy

Można prosić o recenzję:
- musu Benefit
- lakieru
i szminki Golden Rose?
Lakier mam na paznokciach dopiero od wczoraj wiec nic za bardzo nie mogę napisać o jego trwałości. Kolor jest piękny . Połączenie szarości, błękitu i fioletu (wszytko w bardzo jasnej tonacji). To kolor nr 63.
Szminka niestety chyba mi nie pasuje (jest za jasna ). Zawiera masło shea i fakt konsystencja jest przyjemna ale szminka Catrice z UB, którą też wkleiła bije ją na głowę i pod względem konsystencji i koloru (chodzi mi o odcień nr 01 Marie Antoinette). Jestem ciekawa czy wszystkie szminki Catrice takie są, bo nie miałam okazji innych wypróbować.
Mus na razie tylko testowałam; pod względem koloru bardzo ładnie pasuje do mnie (mimo, że to różowy) i ma miłą konsystencję. Na opakowaniu pisze, że to cienio-liner. Co do trwałości to nie mogę się wypowiedzieć bo za krótko go mam.

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Śliczne nabytki
Dziękuje .

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Piękna aktualizacja Widzę,że masz ten piękny puderek rozświetlający z Catrice? U mnie w mieście nie ma kosmetyków tej firmy a już któryś raz z rzędu widzę ten puder i mam maślane oczka Czy możesz coś o nim napisać? Czy ładnie rozświetla?
U mnie w mieście też nie ma kosmetyków tej firmy nad czym bardzo ubolewam :/. Mam go dzięki uprzejmości desti, bo w Polsce w ogóle nie było tej limitki. Nie testowałam go jeszcze dokładnie, ale drobinki są małe i nie nachalne. A poza tym podoba mi się zapach tego pudru chociaż wiem, że niektórych może drażnić .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując