Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-01, 17:46   #151
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś mówiłam. Niestety, teraz zaczynam widzieć na twarzy coraz większą różnicę po zastosowaniu "lepszego" kosmetyku (choć jestem ostatnią osobą, która powie, że droższe jest na pewno lepsze od tańszego). Czuję przyjemność z testowania nowych rzeczy i tak to się jakoś toczy...

Z zapasami mam problem, zwłaszcza "dobijanie do darmowej dostawy". Staram się nad tym panować, nie zawsze się da.
U mnie się nie sprawdza wysokopółkowa pielęgnacja, więc jakoś tak powoli przechodzę na naturalną i apteczną. Z D i S lubię praktycznie tylko Clarins. Zbyt intensywne testowanie szkodzi mojej skórze, więc unikam. Teraz jeszcze wkurzylam się na shiny, wiec zapasów też będzie mniej.

Moje zachowania kosmetyczne są więc w dużej mierze odmienne od większości wątkowych, ale nie zamierzam go (wątku) dopuszczać, bo kurcze.. jakoś tak... no... lubię was a poza tym, to o gdzie ja się tyłu rzeczy dowiem. Przecież to codziennie są debaty nad innym tematem!
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora