Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-19, 16:13   #4982
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 4 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Wez, moj Tż chyba nigdy nie uslyszal od niej niczego milego poza "masz szczescie ze Cie chce, bo ja przeciez jestem taka oh i ah" I chyba dlatego z nia byl, no straszna omamiara. Jak sie zaczelam z nim spotykac 2 lata po rozstaniu to nadal mial pewne urazy przez nią, strasznie próbowal mi udowadniac (bez powodu) ze nie jest nikim co z początku rzutowalo na nasza relacje A ta pinda wiecie co? Jak juz bylismy razem potrafila mu nagle wyslac sms typu "Nie brakuje ci czegos w łożku?" I rzucam zaklęcie, niech przejmie rozstępy nasze i calego świata, wory cellulitu i gremlina twarz A my będziemy piękne i urocze
matko co za larwa niech cellulit będzie z nią

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
try to moze nie bedzie tak zle.

Piszecie o wadze to poszlam sie wlasnie zwazyc i dotychczas przytylam od poczatku ciazy lacznie 4kg Ale nie wiem ile w tym prawdy bo zawsze wazylam sie na wadze gina
ja w porywach 2kg do przodu, strasznie mnie to martwi dobrze, że wizyta za tydzień..

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez EMI2014 Pokaż wiadomość
Hej!
Właśnie smoczki... jakie kupujecie?
ja lovi
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora