Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne MEOW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-19, 08:42   #3015
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Witajcie! Bardzo proszę o rade. Chce zamówić poróbki Meow w Formule FF. Dotychczas używałam Annabelle Minerals Golden Fair w formule kryjącej. Z meow wybrałam: FF
(pogrubione nazwy-te "najodpowiedniejsze" I think)
Manx
1-sleek
2-frisky

Korat
1-sleek
2-frisky


Abyssinian
1-sleek
2-frisky
3- naughty

Szukam w necie, oglądam swatche ale co zdjęcie to inny odcień tego samego podkładu (świetnie się dopasowują). Jestem żółtooliwkowa ale jasna, a jak się opale to na złoty. Przy moim chłopaku, na zdjęciach wyglądam jakbym miała żółtaczkę
Załącznik 5587484

Ja z AM mam Golden Fair wersja kryjąca i dla mnie jest ociupinę za ciemny (muszę postarać się o próbkę Golden Fariest AM), a w Meow używam Korat 2 FF Wg mnie zamów sobie wszystkie trzy odcienie, które wytypowałaś na poziomie 2 i 3. Przeskok kolorystyczny pomiędzy 2 i 3 jest bardzo duży.

Tutaj są dobrze oddane różnice w tonacjach http://rockrollglam.com/2011/10/meow...view-swatches/

AM są bardziej kremowe od Meow. Meow są bardzo suche, pyliste. Efekt ten można oczywiście zniwelować np. zwilżając pędzel termalką. Krycie wg mnie mają podobne. wszystko zależy od tego jakim pędzlem będziesz aplikować podkład - flat top'em mocniejsze krycie niż kabuki




>

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-02-19 o 08:44
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując