Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-26, 07:34   #1687
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Otoz to ze nie wyglada on wtedy ladnie podkresla pory chyba o 100 razy..wszelkie niedoskonalosci sprawia ze wygladaja bardziej niz sa one rzeczwiscie..

Dziewczyny caly czas polecacie w wiekzsosci przypadkow podklad Este Lauder DW ,a przeciez o wiele lepszy od Niego jest podklad SMASHBOX 15 h do tego o wiele ladniej naturalniej wyglada niz ten Estee Laude Double Wear... przy tym krycie prawie takie sami trwalosc..do tego nie zapycha tak jak DW..
Smashbox - u mnie wypadł słabo. Poza tym dziewczyny polecają to czego uźywały i co się u nich sprawdziło. Ty moźesz polecać Smashbox . Myślę też(popraw jeśli się mylę bo nie mieszkam w Polsce) szafy ze smashboxem są raczej nieczęsto spotykane w polskich drogeriach. Kiedy studiowałam we Wrocławiu (2-3 lata temu) nie było tam smashboxa.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora