Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - swedzenie skory (meczarnia po kapieli)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-09, 18:32   #4
paulina1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: swedzenie skory (meczarnia po kapieli)

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
Witam!
Chcialam sie dowiedziec co moze byc przyczyna strasznego swedzenia ciala po kapieli, prysznicu..
Swedza mnie nogi i rece, nic wiecej. Nie mam zadnych sladow, zadnych krostek, zadnego zaczerwienienia skory. Po prostu swedzi i piecze tak bardzo, ze czasami mozna dostac szalu.. To przychodzi okresowo, jakis czas jest, potem jakis czas nie ma.
Na pewno nie jest przyczyna zadna alergia na mydla, balsamy, itp. Czasami przy tym samym mydle swedzi, czasami nie.
Mam juz tak od wielu lat i probowalam juz chyba wszystkiego (mylam sie nawet przegotowana woda).
Normalnie cialo mnie nie swedzi..tylko po kapieli, ok 20 min., potem samo przechodzi. Utrudnia to normalne funkcjonowanie, nie moge isc sie umyc w kazdej chwili, zawsze musze miec wolne 20 min po kapieli, zeby usiasc i przeczekac to swedzenie.
Jesli ktos wie co to moze byc to bardzo prosze o rady. Zaznacze, ze nie jest to zawsze. Przychodzi np. na miesiac i potem przez miesiac tego nie ma
Co to moze byc? Aha i wydaje mi sie, ze duza role odgrywa temperatura otoczenia.. im cieplej tym mniej swedzi.
Prosze o pomoc
ja mam podobny problem. moze przyczyna jest słabej jakosci woda (mieszkam w wa-wie), albo mocno chlorowana woda? od 2 miesiecy kapiel to koszmar
paulina1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując