Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-28, 21:10   #543
luxoria
Raczkowanie
 
Avatar luxoria
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 48
GG do luxoria
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Witam dziewczęta!

Już od dawna śledzę ten wątek (tak samo jak wcześniej wątek nr I), więc w końcu postanowiłam się przywitać . Kiedyś, na tle innych koleżanek, też mi się wydawało, że jestem wręcz trupio blada, ale przez ten wątek:
1)pozbyłam się kompleksów na tym tle
2) zrozumiałam, że wcale nie mama bladej cery, tylko jasną (nawet w porównaniu z niektórymi z Was średnio- jasną ), no i zaraziłyście mnie - też chcę być bardziej jasna

A to, że wydaję się blada, to tylko kwestia tego, że wszystkie moje kolezanki w mniejszym lub wiekszym stopniu korzystają z solarium (nawet osoby, których bym o to nie podejrzewała ), albo opalają się latem bez filtrów (no chyba, że spf 10-15 uznamy za filtr ). Ja to w ogóle jestem uważana za dziwoląga, bo otwracie mówię, że nie lubię się opalac - mocne słońce mnie męczy. Co innego pierwsze wiosenne promyki słońca .

Ach, no i w końcu, dzięki Wam, dobrałam sobie "normalny" kolor podkładu(Gosh Porcelain, nr 11). Wcześniej nawet nie widziałam, że smaruję się pomarańczowymi . Tak mi się wydaje, że może nawet jest o pół tonu za jasny, bo jak nałażę 2 warstwy (cieniutko!), to szyja wydaje się ciemniejsza od twarzy, a wcześniej było na odwrót. Ale po przypudrowaniu jest oki . Też robiłam najpierw w drogerii porownaie z najjaśniejszym L'orealem i wyszło mi to samo, co Kattarinie - L'oreal o pół tonu ciemniejszy i bardziej pomaranczowy (różowy?). A paleta Gosha (ta na KWC) jest moim zdaniem przekłamana.

Mam jeszcze pytanie do truskawkowejwiosny --> piasłaś coś o pułkance szarej do włosów (bo tez mam taki problem, ze brąz mi się zmywa na rudo ). I co, ochładza trochę odcień włosów? Jak często mozna jej używać między farbowaniami? I czy mogę ją kupić offline w jakimś sklepie fryzjerskim? drogerii? I jakiej z firmy używałaś?
Dzięki za odpowiedź.
Jak już zaczęłam, to pewnie będę się jeszcze odzywać
__________________
***
"...It's always the same
I'm running towards nothing
Again and again and again..."

luxoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując