Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-04, 16:12   #2795
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Kochane (i Kamisio ) mam problem z komputerem i nie moge dzialac zbyt aktywnie na naszym forum zawirusowal mi sie totalnie i nic nie dziala teraz korzystam z laptopka wspollokatorki, kochana uzyczyla mi na troszke bo przeciez marudzilam ze musze na netka dopiero w piatek/sobote odzyskam moj komputerek bo wtedy TZ sie nim zajmie takze do tego czasu bardzo rzadko bede Was odwiedzac

(swoja droga, co ja bede robic w wolnym czasie?? chyba pazurki sobie dzis zrobie)


Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
przezroczysty z błękitą opalizacją jest jest w Juicy Tubes Lancome n'43 Dragee super kolorek, bo mozna na kazda pomadke go połozyc

Kamisio
, a moze Ty sie wypowiesz czy to prawda ze taki kolorek na ustach daje wrazenie bielszych zabkow? prosze

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Ja sobie dziś kliknę ten krem - gdybym miała pewność, że nie są stare /choć w przypadku kremów uważem, że byłoby to przegięcie/ - kliknęłabym dwa Dostałam ten krem jako gift przy pierwszym zamówieniu i jestem baaardzo zadowolona. Ładnie się rozprowadza, delikatny zapach, żadnych zaczerwienień, podrażnień i innych niespodzianek. Stosuję codziennie rano, przed położeniem makijażu

Giga
, a jak z efektem tego kremu? pozostawia jakas warstwe na skorze? nie swieci sie?? nada sie do mieszanej?

jak go dostaniesz to napisz prosze jak z data

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
do dziewczyn, któr stosowały Aquasource Non Stop Biothermu (to ten co jako minitaurki z żelem i tonikiem sprzedają w Sephorze) - czy po jego zastosowaniu skóra jest dobrze nawilżona i za bardzo się nie świeci?

Bo skończyłam próbkę Lancome Aquafusion żelu do skóry mieszanej i nie podoba mi się - jakoś słabo nawilża i twarz jest po pół godzinie od nałożenia tłusta...nadal musze szukac letniego nawilżacza :-(
oo wlasnie myslalam o tym Lancomie, ale chyba jednak z niego zrezygnuje

ja mam ten zestawik Biothermu z Sephory, napisze od razu o calym zestawie bo kiedys ktoras Wizazanka prosila o to:
1) zel do mycia twarzy - super sie pieni, pieknie pachnie, bardzo ladnie zmywa buzie, no i jest baardzo wydajny
2)tonik - slicznie pachnie, nie pozostawia zadnej warstwy na skorze, nie przesusza
3)kremik - super nawilza, ale jak dla mnie troche za bardzo sie swieci buzia po nim, dlatego stosuje go na noc

mam skore mieszana. wiec nadal szukam idealnego nawilzacza na dzien

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
o nie... to bylaby katastrofa znaczy, ze trzeba zrobic zapasy przed koncem roku!
zdecydowanie trzeba zaczac robic zapasy

ale ja poki co wstrzymuje sie z zakupami na Tru - czekam na 3 przesylki, juz powinny u mnie byc a (pewnie przez ten strajk) wciaz ich nie ma
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora