Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci z Afryki czekają na pomoc
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 13:26   #818
anecz38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 306
Dot.: Dzieci z Afryki czekają na pomoc

To jest świetny pomysł. Ja też teraz będę tak robiła.
Dziękuję ci bardzo to naprawdę za każde zakupy po trochu i się uzbiera.


Czy ktoś się dołączy do nas? Aktualnie zbieramy rzeczy do Tanzanii
bielizna na wszystkich mieszkańców, czyli również dla dorosłych,moskitiery, witaminy rozpuszczalne w wodzie, artykuły higieniczne (lignina,podpaski), szczoteczki i pasty do zębów (także dla dorosłych), reczniki, pościel (standard wielkość na 1 osobowe łóżko, na koc.
Klocki - duże duplo w jakiś pakach dla dzieci i zwykłe kolorowe, jest ich tam sporo więc i paczek z klockami musiałby być trochę

Niebawem skompletuję drugą paczkę do Kamerunu. Oczywiście wstawię zdjęcia. Zdjęcia i podziękowania będą na stronie FB i chyba na stronie adopcji( jeszcze dokładnie nie wiem).
Może uda nam się wspólnie na marzec- kwiecień uzbierać paczkę do Tanzanii a potem weźmiemy się za paczkę dla dzieci z Goroua Boulai w Kamerunie.

Mieszkający w mieście mają większe możliwości bo co do jakiego sklepu wejdą to zawsze znajdą promocję. U nas na wsi tego nie ma. Nie orientuję się nawet ile kosztuje w sklepie zwykły recznik 50x60 ale na pewno ponad 10zł a w markecie to myślę że jak promocja to i za połowe ceny można kupić.
anecz38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując