Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sonda publiczna Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?
Wątek: Sonda publiczna Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-08, 22:54   #91
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mi normalne reklamy nie przeszkadzają. Niech sobie jest ta Dove na przykład i jej podobne. Do szału natomiast doprowadzają mnie reklamy "spadające" zewsząd typu krewetki Mac'a czy "ryczące" głosem jakiegoś pseudoprojektanta zapachów a'la Lagerfeld o tym jak to jechał na premierę swoich nowych perfum... (śni mi się po nocach a wizaż to nie jedyny portal gdzie ta reklama jest umieszczona)
Czemu reklamy nie mogą być w tle...zwykły baner i po krzyku...ale to tylko moje zdanie. Świetnym pomysłem byłoby też pomyślenie nad subskrypcją np półroczną - płaci się raz 30zł i problem z głowy na dłużej....
edytuję - raz jeszcze przeczytałam... czy to oznaczałoby obowiązkową zapłatę dla użytkownika?? Bo jeśli tak, to jestem zdecydowanie na nie. Jeśli wykupienie subskrypcji miałoby być opcjonalne i nadal można by się zalogować to jestem na tak.
zgadzam się w 100%, dyskretne reklamy jakos przełykam, ale własnie takie przyprawiające o palpitację czy zagłuszające własne mysli to przegięcie.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując