Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sonda publiczna Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?
Wątek: Sonda publiczna Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-11, 10:18   #99
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Wizaż.pl bez tej wstrętnej reklamy?

Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
ktoś wyżej napisał
"Bardzo fajnie, że wizaż nie chce ściągnąć od swoich użytkowników ile tylko da radę - myślę, że świadczy to o szacunku redakcji do wizażanek"



wybaczcie, ale to jest po prostu śmieszne, że proponujecie płatną usługę wyłączenia reklam, kiedy każdy może zwłaszcza reklamy pop-up, ale większość innych również wyłączyć zupełnie bezpłatnie. Ale wiadomo, rzeczy warte są tyle, ile ktoś jest skłonny za nie zapłacić.


Pozdrawiam innych użytkowników *******a

edit:
o bardzo przepraszam, ale to już jest przesada, żeby włączać cenzurę na słowo A D - B L O C K.
Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
ja na wizażu bywam w jednym konkretnym celu i nigdy nie byłam zadowolona z działania serwisu.
oh, co za pech, na te 3 minuty zaloguję się korzystając z IE.
Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
Może jakoś przeżyję.

A tak z ciekawości, ilu macie zarejestrowanych użytkowników?
W tej chwili wg tego, co widzę na stronie głównej
strzelam, że jest około 100 tys w miarę aktywnych użytkowników.
W porównaniu do pewnych serwisów społecznościowych, które mają kilka milionów użytkowników, to nie jest zbyt dużo, ale mimo wszystko dziwi mnie trochę Wasza polityka, gdyż myślę, że część osób zrezygnuje w ogóle z odwiedzania wizażu, bo tak, czy inaczej zmuszać ich będziecie do oglądania tych reklam. A skoro użytkownicy ad-blocka nie będą mieć w ogóle dostępu.. Sorry Winnetou, poszukamy czegoś innego.

Skoro cena 1 PLN za tydzień blokowania reklam, po odjęciu opłat pośredników, wystarczy na pokrycie tygodniowych przychodów z reklam w przeliczeniu na użytkownika, to chyba faktycznie muszą być one niewystarczające, jeśli chodzi o pozycjonowanie i utrzymywanie serwerów..

A co do mojego niezadowolenia z działania serwisu - wynika to głównie z tego, że portal bywa w ogóle niedostępny [zapewne znany problem database error], oraz z problemów, które miewałam zwłaszcza jakiś czas temu z prywatnymi wiadomościami. Nie wiem, może jestem wyczulona na to, może akurat jestem w złym miejscu o złej porze, a może rzeczywiście te problemy występują.
Cytat:
Napisane przez Ayo22 Pokaż wiadomość
Jeśli rzeczywiście nie wiesz, jak liczba użytkowników ma się do wpływów z reklam to dokształć się najpierw, później dyskutuj.

Ja reklamy widziałam tylko podczas pierwszej wizyty(i to nie wszystkie), teraz opcja zablokowania reklam już jest włączona, ja za nią nie zapłaciłam, a reklam jak nie było, tak nie ma
Zbierajac wszystkie Twoje wypowiedzi razem mozna sobie wyrobic samodzielnie zdanie na temat podejscia do naszego portalu.
Widzac to, nie ma sensu dyskutowac z Toba, bo jako przedstawiciel wrogiej redakcji cokolwiek bym napisal i tak bedzie zle.

Ergo: EOT.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując