Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-18, 06:59   #3483
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

Wstawiam w koncu moje paznokcie. To jest lakier, na ktorego czekalam nie wiem ile, w koncu do mnie dotarl i... Zostal jednym z moich ulubionych lakierow! Zarowno kolor jak i trwalosc, rozprowadzanie... no po prostu rewelacja Zero odpryskow przez 5 dni, pieknie sie blyszczy nawet bez topa, no po prostu cudo...
mmm śliczności

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
no więc poprostu wstyd to pokazywać, wasze pazury taaakie piękne no ale cóż, sama sobie narobiłam, mam nadzieję, że bedą szybciutko odrastać
żaden wstyd!
koniecznie nawilżaj skórki, najlepiej natłuszczaj czymś całe paznokcie i skórę wokół i odrosną super może jakaś odżywka?
a tam na nich chyba jest jeszcze trochę żelu? czy to płytka sama sama?
jak odrosną zapuścisz ze 2 mm, wypiłujesz ładnie (ja widzę kwadracik a'la Ewałucja) i będzie mioooodzio

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

No i moje prawa ręka i lewa ręka nawet mi się podobały, czy raczej najpierw lewa ręka potem prawa
śliczne!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie no k^&%^*&$^%#%@# ja pi&&*%^&$%#
znowu
już nic nie piszę!
buuu...
Malina może zanim cokolwiek klikniesz na wyślij itp kopiuj sobie i w razie czego wklejasz jeszcze raz i z głowy
bo widzę że często Ci zjada

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość

Generalnie rzecz biorąc, to postanowiłam założyć bloga Taki amatorski ma być
Zajrzyjcie tu jeśli któraś chce i powiedzcie czego tam brakuje
i super


dąże do takich!! jakie końcówki
długością to może mi niewiele brakuje, ale przede mną jeszcze duuużo równania stopniowego, bo nie mogę ciachnąć na raz więcej
no i ja swój naturalny kolor hoduję, bo moje mogłyby tego nie przeżyć
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora