Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-12, 13:11   #3879
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Aga, świetna kolekcja Widzę, że gustujemy w podobnych kosmetykach

Co zaś się tyczy Allegro to faktycznie nie znajdzie się tam całego asortymentu, ale czasami kiedy niektórzy sprzedawcy mają 'dostawy' to można znaleźć praktycznie wszystko. Niedawno, któraś z Wizażanek w wątku nt. koloidalnego złota Bielendy wklejała link do sprzedawcy, u którego widziałam bardzo wiele rzeczy. Acz wiele z nich o zawyżonych cenach

Ja ze swojej strony gorąco te kosmetyki polecam. Absolutnie się w nich zakochałam, bo są wyśmienite i nie kosztują tyle co np. Guinot. W październiku mam zamiar dokupić pozostałe interesujące mnie produkty tak, żeby móc przeprowadzać wszystkie zabieg wg rozpiski producenta

Buziaki!
Dzięki pozostaje mi obserwować Allegro. Jest gdzieś w sieci strona z informacją o ich linii salonowej?

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga fajne fotki widac juz w twojej kolekcji konsekwencje i ze wiesz czego szukasz

A gdzie podzialas brazer Diora ? Co to za podwojny korektor - jesli to w ogole jest korektor - na trzeciej fotce?

Dziękuję Kusicielko Brązer Diora już wymieniłam z Joasią. Mówisz o tym zielonym korektorze? To z serii Oceanica do skory naczynkowej, przekręcany (dlatego wygląda jak dwustronny), zakończony gąbeczką. Chwaliłam go wczoraj w nocy w wątku dla bladolicych
Tylko dlaczego nauka tego, co pasuje, jest taka kosztowna?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora