Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-21, 11:12   #90
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Wyszukałam sobie takie mydełko skład brzmi ciekawie co myślicie?
http://www.allegro.pl/item1014800351...a_arabska.html
Wygląda ciekawie, szkoda, że nie podano składu INCI. Ale jeśli zapewnienia są prawdziwe to jest to produkt warty uwagi. Może ktoś już je zna i mógłby podzielić się doświadczeniami?

Ja muszę, no muszę po prostu, napisać o moim odkryciu ostatnim. W angielskim sklepie Boots znalazłam mydło mineralne (Dead Sea Mineral Soap), które zakupiłam z ogromną radością, że moje zakupy tego typu produktów nie muszą się opierać jedynie na internecie. Przyniosłam do domu i otworzyłam i poczułam zapach, strasznie silny, trochę męski zapach. Poprzednie mydła naturalne, jakich używałam pachniały naturalnie albo były lekko perfumowane a to po prostu ostry sztuczny zapach. Ale użyłam do ciała i poznikały mi wszelkie niespodzianki na dekolcie, które akurat się tam pojawiły. Zaryzykowałam na buzię ale to był błąd, lekkie wypalenie skóry (łuszczące się placki, pieczenie i swędzenie). Natomiast do ciała jest genialne, leczy skórę w tempie błyskawicznym. Jeśli ktoś ma Bootsa pod ręką to polecam wypróbować (i nie zrażać się kompletnie nienaturalnym zapachem).
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując