Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Neauty Minerals
Wątek: Neauty Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 21:56   #260
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako że zbliża się DDD... Któraś dobra duszyczka pomoże z doborem odcienia?

Najbardziej pasuje mi Creamy Natural z Pixie (formuła AG), choć mógłby być jeszcze minimalnie jaśniejszy. Morning Gold i Satin Sand tej samej firmy też nie wyglądają źle, ale są znów nieco za jasne. Dew Kiss pomimo tego, że trochę za ciemny, też całkiem mi pasuje
W miarę dobrze kolorystycznie wyglądam też w Golden Fair i Ivory z Amilie, świetnie wygląda mieszanka Olive Fair i Pine Nut, a przynajmniej wyglądała kiedy zamawiałam próbki, bo bigi miały już inny kolor (?? ). Ogólnie w Amilie jestem pomiędzy 1 a 2.

Czyli ogólnie rzecz biorąc, szukam czegoś jasnego, kolor neutralny / żółtawy / oliwkowy, żadnych pomarańczy ani róży. Ktoś coś? Byłabym bardzo wdzięczna, bo swatche nadal niewiele mi mówią i obawiam się, że w Neauty również będę pomiędzy dwoma stopniami jasności (Pale a Fair).
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mamy podobną jasność i odcień golden pale będzie zbyt porcelanowy, za mało kremowo żółty a golden fair najprawdopodobniej za ciemny. Ja poczekam na nową formułę i nowy kolor(ma być w grudniu) ale gdybym miała na chwilę obecną brać próbki to wzięłabym neutral fair i olive fair
Ja mam creamy natural Pixie i z Neauty mam neutral fair, choć pale też mógłby być (jest bardziej słoneczny ale nie goldenowy poziomem chyba gdzieś jak satin sand )
Olive fair też mi pasuje, jest bardziej ziemisty. Nie jest to żółta oliwka a szara.
Goldeny miałam próbki i niestety fair za żółte- jak butter cream Pixie czy golden 2, 3 Clair a pale bladożółte chyba w stylu morning gold (strzelam )

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-11-30 o 22:13
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując