Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bóle podbrzusza, swędzenie pochwy- prosze o pomoc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-13, 16:26   #1
jusia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Unhappy

bóle podbrzusza, swędzenie pochwy- prosze o pomoc


Witam, od ponad roku męcze się z infekcjami pochwy. Na początku moim głównym problemem był bół podbrzusza. Lekarz stwierdził bakteryjne zapalenie pochwy i przepisał metronidazol, pomogło na chwile, Póżniej brałam juz chyba wszystkie dostępne leki na bakterie i grzybice, 3 razy zmieniałam lekarza, Jeden mówił ze to grzybica, drugi że rzęsistek. Po jakims czasie do bólów podbrzusza doszło swędzenie pochwy. Bóle nasilaja sie podczas i po współżyciu. wtedy też pojawia ze okropne swędzenie;( Przez te dolegliwości moje życie seksuale legło w gruzach partner też sie leczył, chociaż nie ma żadnych objawów, stosował maść Clotrimazolum. Robiłam posiew z pochwy- wyszła bakteria- Streptococcus agalactiae. Posiew zrobiłam 3 dni po zakonczeniu leczenia, wiec nie wiem czy to nie za wcześnie, może wszystkiego nie pokazało przez to;( może to zapalenie pęcherza, czasem szczególenie rano troche boli mnie podbrzusze przy oddawaniu moczu, ale nie mam zadnych innych objawów zapalenia pęcherza. Upławy miałam juz przez ten rok najróżniejsze- zółtawe głównie, ale bez nieprzyjemnego zapachu i grudek tez nie zauwazyłam. Bardzo prosze o pomoc, jakie badania powinnam zrobic, do jakiego lekarza sie udac?
jusia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując