Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 08:15   #140
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A tak w ogóle Dziewczyny mam głupie pytanie, no ale korci mnie to ostatnio. Czy toniku powinien używać każdy czy jest to raczej taki gadżet? I jeżeli używać to kiedy i jako co? Czy zamiast mycia wieczorem twarzy żelem wystarczyłoby przemycie twarzy tonikiem?
Już dziewczyny napisały, ja też uważam że sam tonik na wieczór odpada, bo trzeba zmyć sebum i brud z całego dnia.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Pisałyście o toniku. Gdzieś przeczytałam, że dobrze jest po oczyszczeniu twarzy czymś ją spryskać może być nawet zwykła woda termalna. Słyszałam też, że krem ma lepsze właściwości nawilżające jeśli nakłada się go na jeszcze mokrą od toniku/wody termalnej twarzy. Ale pewna nie jestem. Osobiście po umyciu spryskuję ją tonikiem dr.Hauschki lub wodą termalną Avene, w zależności od tego co później nakładam

Mam dziewczyny jeszcze pytanie odnośnie firmy Sanoflore. Należy ona do koncernu L'oreal, który testuje na zwierzętach. Jak to jest w przypadku Sanoflore? Wiecie może?
Sanoflore podobno nie testuje, ale nalezy do koncernu, który testuje, więc radykalne cruelty-free nie kupują Sanoflore
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Więc chyba zostanę przy swoim i nie będę używać.

A w ogóle dziewczyny patrzcie na co się własnie na doz natknęłam! http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/s0_0-Szukaj?value=Oceanic+AA+S ensitive+Naturalne+Spa
Looknęłam na składy i chyba są okay. Czyżby bardziej luksusowa wersja AA eco?
W miejscu zamazanym przez wizaż miejsca ma być d o z . p l, a reszta bez zmian
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Właściwie to takie AA eco do ciała Znalazłyśmy w poprzednim wątku Tylko ceny mają jak zawsze średnio eco... nomiczne
Ceny są kompletnie z w odniesieniu do składów prostych jak budowa cepa z tanich substancji.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Is O ludzie Kto nie kupował z Is Moc wspomnień
Ja nic nie kupuję,na razie czekam z listą na 30. XI
Powiedz, co planujesz kupić, bo ja jakichś potrzeb nie mam i bym sobie wygenerowała chętnie
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Fakt, włosy śliczne, dziewczyna też, a jaki piękny makijaż wczoraj miała
I pytała czy minerałów używam, więc powiedziałam, ze nie, ale w sumie jak się w domu zastanowiłam, że takie ślicznie zrobione oczy można mieć, to zaczynam się łamać I fakt, ze i miła i cierpliwa i zaoferowała pomoc i poradę, jeżeli sie jednak na minerałki zdecyduję... no cóż, jest taka opcja

A w ogóle pierwsze moje zamówienie (do tej pory tylko perfumy) i spodobało mi się i będę kontynuowała proceder, ale w przyszłym roku Limit kwotowy i pojemności szafek na ten wykorzystany

Wzięłam duży oczarowy (bo bez niego jak bez ręki) i na spróbowanie mały migdałowy ze względu na nawilżanie. Chciałam jeszcze aloesowy, bo fajnie łagodzi podrażnienia, ale akurat nie było na stanie
Ooo proszę o opinię o migdałowym, jak już otworzysz, bo też mam na niego chrapkę
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora