Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-24, 08:16   #141
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Pochwal się jak przyleci do Ciebie zamówienie Ja mam ochotę już na kolejne Jutro dam jedno mydełko LF przyjaciółce na urodziny, zobaczymy co powie
Na pewno zrobię zdjecie swoich cudeniek

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Pisałyście o toniku. Gdzieś przeczytałam, że dobrze jest po oczyszczeniu twarzy czymś ją spryskać może być nawet zwykła woda termalna. Słyszałam też, że krem ma lepsze właściwości nawilżające jeśli nakłada się go na jeszcze mokrą od toniku/wody termalnej twarzy. Ale pewna nie jestem. Osobiście po umyciu spryskuję ją tonikiem dr.Hauschki lub wodą termalną Avene, w zależności od tego co później nakładam
Ja także czytałam że oleje czy nawet krem kładziony na zwilżoną twarz lepiej nawilża Wieczorem po umyciu używam także wody termalnej avene a rano hydrolat oczarowy

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Fakt, włosy śliczne, dziewczyna też, a jaki piękny makijaż wczoraj miała
I pytała czy minerałów używam, więc powiedziałam, ze nie, ale w sumie jak się w domu zastanowiłam, że takie ślicznie zrobione oczy można mieć, to zaczynam się łamać I fakt, ze i miła i cierpliwa i zaoferowała pomoc i poradę, jeżeli sie jednak na minerałki zdecyduję... no cóż, jest taka opcja
Myślę że i ja kiedyś dojrzeję do minerałów
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-11-24 o 09:05
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora