Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-24, 11:50   #150
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Pisałyście o toniku. Gdzieś przeczytałam, że dobrze jest po oczyszczeniu twarzy czymś ją spryskać może być nawet zwykła woda termalna. Słyszałam też, że krem ma lepsze właściwości nawilżające jeśli nakłada się go na jeszcze mokrą od toniku/wody termalnej twarzy. Ale pewna nie jestem. Osobiście po umyciu spryskuję ją tonikiem dr.Hauschki lub wodą termalną Avene, w zależności od tego co później nakładam
Mam dziewczyny jeszcze pytanie odnośnie firmy Sanoflore. Należy ona do koncernu L'oreal, który testuje na zwierzętach. Jak to jest w przypadku Sanoflore? Wiecie może?
To ja mam mętlik w głowie bo czytałam kiedyś, że po toniku trzeba odczekać, żeby twarz wyschła i nie nakładać kremu na wilgotną skórę.

Sanoflore ma certyfikat ecocert, więc są jak najbardziej w porządku. Marka należy do koncernu L'oreal. Moim zdaniem kupili tę firmę po to, żeby sobie podrasować reputację. Do Loreala należy też biotherm, lancome, vichy i jeszcze parę innych marek. Sanoflore jest jedyną z pakietu Loreala, którą akceptuję. Zgadzam się, że ortodoksyjne ekomaniaczki mają prawo protestować, bo zyski wędrują do kieszeni Loreala, ale ja aż tak daleko nie idę, a ponadto jest tak mało dostępnych eko kosmetyków na rynku, że gdybym miała w ten sposób selekcjonować, to poza Pat&Rub i sklepami typu BU, ZSK chyba musiałabym kupować wszystko przez internet i to z zagranicy.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-11-24 o 11:51
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora