Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-28, 12:03   #3353
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ja na chean straaasznie długo czekałam. Bo oni wysyłąją kaiegoś konkretnego dnia do wszysttkich blogerek i dlatego tak to wygląda(tak mi pisali)

Masz śliczne włosy nic ciachać nie musisz
aaaaaa, to wiele wyjasnia! myslalam, ze mnie w bambuko robią ;p
co do wspołpracy, to pilomax byl zainteresowany i w polowie stycznia mam wyslac adres fajnie, bo mam maskę rumiankową od Anwen i jest booooska, wybrobuj! wlosy super nawilzone, nie obciązone co u mnie strasznie widac, nie sa" oblepione" wystarczy kilka minut z nia na wlosach i takie efekty dawno nie bylam zadowolona z kosmetyku do wlosow.

ja niedlugo bede wyglądać jak mamut bo mam 158 i takie wlosy...;p ale zetnę je tak jak beda do pasa i tak slucham glupie komentarze "ze mam zniszczone wlosy" " koncowki mi sie rozdwajaja" wybacz, ignorantko, ale przy takiej dlugosci nie da się utrzymac w idealnym stanie

zeby nie bylo off topa powiem, że tak mi się mega podoba ten holo i nowy kształt pazurow ze nie moge!
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora