Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-11, 18:44   #964
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja byłam wczoraj na drugim zabiegu (bikini głębokie) w salonie Infinite w Poznaniu.
Kupiłam kupon na 3 zabiegi za 159 zł. Laser to Light Sheer, niestety nie wiem jaką mocą miałam robione zabiegi (przy trzecim o to zapytam).

Pierwszy zabieg był spoko, ból niewielki, problemów po, zero..
Ten wczorajszy (odstęp 9 tygodni od pierwszego) już niestety znacznie mniej przyjemny (przy obu znieczulałam skórę Emlą), ale to ponoć zależy od dnia cyklu..

Martwi mnie tylko okropne swędzenie, którego nie było przy pierwszym zabiegu.. Co dziwne skóra nie jest ani mocno zaczerwieniona, czy poparzona, a swędzi.. I to momentami mocno.
Na szczęście powoli jest co raz lepiej, ale upierdliwe to strasznie i nie wiem, skąd taka różnica.. Czyżby zwiększenie siły lasera? Jak myślicie? Spotkałyście się z czymś takim?

Jeśli chodzi o efekty to u mnie po pierwszym zabiegu było nieźle (ok 20% może ciut więcej zniknęło). Zobaczymy jak będzie po tym.

Jeśli chodzi o salon to wrażenia pozytywne. Nie mam co prawda porównania, ale obsługa bardzo miła, przed zabiegiem przeprowadzono dokładny wywiad, zrobiono test na małym kawałku skóry, objaśniono dokładnie co i jak.. Myślę, że ok. Jestem tylko ciekawa jak będzie z efektami..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując