Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-22, 20:13   #1964
Anteia
Raczkowanie
 
Avatar Anteia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 203
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam moje landrynki
pod lampką, w cieniu i pełnym słońcu
Kolor i paznokcie piękne! Szkoda, że porobiły Ci się odciski... A biała baza aż tak się nie rzuca w oczy.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Pokazuję i proszę o wyrozumiałość są to moje pierwsze pseudo różyczki
Tym razem na paznokciach coś delikatnego, bardziej pastelowego po raz pierwszy od jakiegoś miesiąca, wcześniej same mieniące się lakiery były
Przespałam się z radami dziewczyn, zmieniłam kształt, nie jest on jeszcze idealny ale faktycznie moje paznokcie, palce i wgl dłonie lepiej w takim wyglądają, niestety kwadraty nie dla mnie, może m.in. dlatego że mam dość krótką płytkę paznokcia Alee moje obecne mi się podobają
Zatem dodaje zdjęcia, zrobione przed chwilą
Ta zieleń jest troszkę bardziej zielona, zdjęcia nie uchwyciły dobrze koloru niestety, ale jest to taka pastelowa zieleń, która nie rzuca się w oczy
Jakie pseudo?! Są genialne!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I mam pedi. Psychodeliczne kwiatki kropkowe
Pierwsza myśl? Że jej się chciało...
Są boskie!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A to jakaś kuracja musi być?
Zawsze możesz pomalować kolejną warstwę odżywki, później kolor, później obowiązkowo pokazać nam, zmyć i malować od nowa warstwy
Niby ma być 14 dniowa kuracja... Ale jutro mam zamiar ją zakończyć, 5 dni to i tak dużo jak na mnie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41438594]Figa jedzie już do nowego domku.Jest cudowna[/QUOTE]
Cuuuudooooowna!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To na koniec wstawiam nowe mani, skorzystałam z okazji że małż poleciał do tartaku i zmalowałam
No to tadam
Kolejne mani, które kojarzy mi się z syrenami.
Bardzo mi się podoba.

Yen - spełnienia marzeń! Mnóstwa lakierów! Szczęścia!
__________________
I solemnly swear that I am up to no good.

Instagram
Anteia jest offline Zgłoś do moderatora