Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-25, 09:11   #4979
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wydawał mi się trochę podobny do innego SP nie dziwię się, w takiej chwili cieszę się z braku Hebe

no właśnie nie, w sam raz jest, tylko trzeba umiejętnie dobrać odległość i siłę dmuchnięcia do najłatwiejszych zadań to nie należy, próbowałam - wyszła kupa, od razu do zmycia

podrzucam mani z gościem specjalnym, musiałam nieumiejętne układanie SH i się robi bubę przy skórkach
a u mnie w Hebe nie ma SP

jeszcze bym dodała, że trzeba dobrze dobrać gęstość i krycie lakierów

fajne, oryginalne w sumie połączenie kolorów, podoba się
a gość

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Anuuulka... Kochana ojejku!!!!!!

Zrobiłaś mi dzień. Dziekuuuję!!!
Cudowne i przepiękne.
Jestem pod ogromnym wrażeniem.
ale fajnie, że się ucieszyłaś tak myślałam, że zrobię troszkę niespodziankę

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
świetne podziwiam, bo z moimi umiejętnościami oglądałybyście kolorowe plamki ma paznokciach dla mnie numerem jeden zostają stokrotki i tulipany <3 jednak muszę przyznać, że każde mani z projektu miało w sobie coś, co dawało efekt wow i patrzyłam się przez długi czas w monitor, zachwycając się nad Twoim talentem.. a potem szłam płakać do kąta, bo ja tak nie potrafię
dziękuję
muszę przyznać, że to trudne zdobienie - bo trzeba malować warstwowo, a farbki też różnie się lubią zachować jedna na drugiej... no i w ogóle symetria. Ale podoba mi się ten ludowy motyw
hehe bardzo to miłe, naprawdę no, poza tym kącikiem

przy okazji - wymyślcie jakąś dobrą nazwę do tego mani na Nailpolis, po angielsku

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam ale jeszcze na aparacie, jak zgram to wrzucę.
Szczerze mówiąc nie wiedziałam że zostanę zaatakowana z powodu głupiej sukienki bo niestety tak się poczułam. Temat ciągnie się już za mną dwa dni, z jednej strony zrobiło mi się przykro czytając że to szczyt złego smaku. Każdy dobrze wie, że o gustach się nie dyskutuje, to tak jak i z mani jednemu się podoba np czerń na paznokci a drugi ma zupełnie inne zdanie i powie że to szatan jakiś jest. Skoro producenci mają sukienki na tą okazję zarówno w i w bieli i czerni to chyba jednak powoli się od tego odchodzi. Na tym weselu w pierwszy i drugi dzień były osoby w bieli eru i czerni. A PM moja bardzo dobra znajoma nie miała nic przeciwko temu.


Oczywiście Anula jak zwykle rozwaliła system
Nie czuj się zaatakowana, Malinka wyraziła swoją opinię, napisała, że jest tradycjonalistką skoro PM nie miała nic przeciwko to super, bo ja powiem szczerze też bym bardzo nie chciała na swoim ślubie żeby dziewczyny miały białe sukienki...


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47846611]
Masz talent Anula ! super wyszło

Ja mam dylemat.Malować Chinką czy zrobić zdobienie
[/QUOTE]

Chu kochana

zdobienie!

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Anula PPP - zostawmy już tamto

powiedz lepiej jak się nauczyć takiej precyzji w ręku?

heh a ja wiem chyba ćwiczenie, sama widzę po sobie, że z tygodnia na tydzień ręka coraz pewniejsza
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora