Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-16, 22:20   #4673
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, bo jako rozświetlacz był prawie niezauważalny. Widać było drobiny, mocno ocieplił się na mojej twarzy, jakoś spomarańczowiał...no niekoniecznie dobrze to wyglądało W dniu testowania wyglądałam przepaskudnie, bo byłam chora i do tego przed okresem i cera nie prezentowała się zbyt olśniewająco, może też dlatego takie wrażenie. Z drugiej strony, nauczyłam się już testować róże i rozświetlacze, bo na mojej cerze (bardzo blada, ale oliwkowa, do tego naczynkowa) czasem kolory wyglądają kompletnie inaczej i z tym właśnie chyba tak się zadziało.
Pacz jaka różnica U mnie jak go zaaplikowałam to nieźle dawał po oczach Patrząc w świetle dziennym i "poruszając" policzkiem

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Z taką cerą to wszystko będzie pięknie wyglądać Ładny, chociaż Benefitowy na Tobie bardziej mi się spodobał (i teraz go chcę).
Ojoj dziękuję Cera mi się akurat dobra trafiła Benefitowy jakoś łatwiej mi było złapać na zdjęciu Ale lubię Benefitka bardzo On daje taki naturalny efekt
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora