Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-28, 12:25   #91
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Witam w nowym wątku ale pędzicie
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No mi by się przydało żeby i w październiku i w listopadzie była posucha, muszę oszczędzać
Ja też
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja to teraz siedze i czekam jak durna na listonosza. Ma mój podkład Marca z Francji . Kurier z perfumami też ma niedługo przyjechać .
Daj znać jak z kolorem
Użyłam wczoraj mieszanki 10 i 14 MJ, no i nie jest dobrze - wysypało mnie hmm...
Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Też się melduje w nowym wątku Mimo że czuje się wykończona finansowo do 10 co najmniej

Ktoś mnie pytał w poprzednim wątku co kupiłam w inglocie, a więc niewiele

Białą paletkę ( ale to chyba jeszcze nie to co chciałam, jakoś mi się tam te cienie nie układają)

+ dokupiłam 6 okrągłych wkładów w odcieniach różów i fioletów (ostatnio coś mi zbrzydły brązy i złota)

Kurcze będę tęsknić za tymi kółkami z inglota, zrobiłabym jakieś zapasy, ale to chyba bez sensu jak ciągle mi nowości w głowie Kwadraty niby są ok mam 2 paletki po 10 ale kółka ma więcej firm i mogę mieszać w jednej palecie
Ja pytałam

Podoba mi się kolekcja Scarlett w YES. Może coś kupię
neath jest offline Zgłoś do moderatora