Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - popołudniowe ataki głodu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-07, 16:31   #1
anag78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 47
GG do anag78

popołudniowe ataki głodu


Chciałam się was doradzić, bo już nie umiem sobie z tym poradzić, mianowicie z popołudniowymi atakami głodu, które nie wiem skąd się biorą. Czytałam na ten temat wiele artykułów, że takie ataki głównie biorą się z tego, że wciągu dnia nie dostarczamy odpowiedniej ilości kcal rganizmowi. Wydaje mi sie, ze ja jem nieźle. Rano wstaję o 5.30 piję wodę z cytryna i kawę, o 6 jem płatki owsiane lub 1/3 woreczka kaszy jaglanej z pół banana, pół jabłka, 2 łyżki orzechów, pestek dyni, słonecznika, około 1/2 jogurtu i łyżeczka masła orzechowego. O 9.00 jem pół makreli z sałatką z pomidora, oliwek, kiełków i zielone pietruszki z ciemna bułką lub 2 kromki chleba albo serek wiejski z rzodkiewkami, ogórkiem zielonym, pietruszka zielona i bułka z wędliną drobiową, albo 2 kromki chleba. Około 12.30 krem brokułowy, warzywny, szpinkowy na 2 łyzkach oleju kokosowego lub oliwy z oliwek(na cała zupę) trochę zagęszczonej kaszą jaglana. No i tu o 15.30 po pracy zaczyna się problem, jestem strasznie głodna i mam potworne ataki głodu i dziś np zjadłam kromkę świeżego chleba z masłem podczas odgrzewania 2,5 krokietów z mięsem, potem loda z lidla i 1/5 paczki czipsów wyjadłam dziecku, poprostu masakra jakaś. Zastanawia mnie dlaczego własnie po tej 15 jestem taka strasznie głodna, że zjadam potworne ilości obiadu albo dojadam jeszcze po nim. Wieczorem znowu wszystko się normuje i najchętniej nie jadła bym nic. Czy możecie spojrzeć na to obiektywnie i pomóc rozwiązać mi mój problem.
anag78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując