Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-12, 18:34   #3724
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Dimiti, a jakiej karty Ci nie uznaje? Nie jestem pewna, czy jest mozliwosc zasilenia konta PayPal tą drogą... Zdaje się, ze w PayPal tylko rejestrujesz kartę

edit:
a nie, jest opcja "wyślij pieniądze" na email Tru (paypal@strawberrynet.com (?))
musiałabyś zbadać, a moze juz ktos tak płacił?

juz wszystko uznalo okazalo sie ze klikalam w dobry napis ale musialam przejsc w drugi zalacznik heh ale wymyslili...na jedno i tak wychodzilo mam konto paypal karte wpisana niby aktywna itp wiec nie musze przelewac jakos kasy tylko normalnie kliknac wyslij pieniadze przez paypale do Tru? w sumie mniej kombinacji przy tym jest
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A masz kredytową, czy zwykłą bankomatową (jeśli to drugie to nie ma szans).



To nie tak - nie ma czegoś takiego jak nr PayPala. Musisz powiązać ze swoim kontem na PP albo rachunek bankowy, albo kartę kredytową.

.
juz unalo wszystko teraz tylko musze sie uporac z paypalem myslalam ze to jest jak np zwykla zaplata. No ze przelewam kase ze swojego konta na konto paypal i dopiero place Truskawie ale chyba ja za bardzo to przekombinowalam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora