Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-19, 08:22   #1162
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Piękne prezenty dziewczyny dostajecie!
Czyli nie wiadomo jeszcze tylko co z prezentem dla Żanetki

Heroldin mój lubi wszelkie gry planszówkowe, figurkowe itp. polecane tu przez dziewczyny albo mamy my, albo znajomi z którymi gramy, więc odpadają. Na tych drugich z kolei się nie znam w ogóle, bo to skomplikowańsza opcja
Lubi sobie pomajsterkować, ale narzędzia wydają mi się słabą opcją pod choinkę
Zwłaszcza, że na urodziny dostał mini wiertarko-szlifierkę.
Nie nosi eleganckich ubrań, a koszulek dostał już ode mnie mnóstwo :p kosmetyki też odpadają, bo pod tym względem to typowy facet. Lubi gadżety, ale mają być przydatne, np. radio do auta kiedyś dostał (takie, żeby można z pendriva bezpośrednio słuchać muzyki), czy klawiaturę bezprzewodową z touch padem, przydaje się podczas maratonów seriali oglądanych z kompa podpiętego pod tv (nie trzeba wstawać, żeby kolejny odcinek włączyć ).
Pracuje w geodezji i lubi swoją pracę. Ale to praca pół na pół w biurze i w terenie. Ciepłe skarpety by się nadały, ale skarpety to raczej kiepski prezent pod choinkę (chociaż ja sama uwielbiam śmieszne skarpety zwłaszcza świąteczne ).
Elektryczną maszynkę do golenia ma, portfela nie potrzebuje, skórzanych rękawiczek by nie nosił,szalik ma, drugi to zbytek, więc takie typowe prezenty odpadają.
W sumie chyba tyle.
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując