Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-14, 21:27   #918
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Cebulki gratuluję doboru koloru
I bardzo dziękuję dziewczynom za podpowiedź co do odcieni. Na pewno zamówię dwa najjaśniejsze z natural i właśnie zastanawiałam się jeszcze (po przeczytaniu wielu stron) nad golden fairest, ale jeszcze nie jestem pewna
W ogóle to powiedzcie mi, bo czytałam już tyle wypowiedzi na temat formuły kryjącej i matującej że mam mętlik. Mnie osobiście bardziej zależy na kryciu niż matowieniu, bo używam pudru bambusowego więc o świecenie się nie martwię. Większość dziewczyn mów, że faktycznie dobrze zaaplikowany podkład AM kryjący jest prześwietny, ale doczytałam, że są dziewczyny które mówią o tworzeniu się "ciastoliny" na twarzy. Natomiast w matującym podobno nic się takiego nie dzieje. Jak to jest?
Skoro już zamawiasz próbki to weź te dwie formuły. Tak będzie najprościej. Sama zdecydujesz, co Ci bardziej odpowiada. Dużo może zależeć od rodzaju cery, kremu itp. itd.
Ja mam wersję matującą i ponownie zastanawiam się nad przetestowaniem wersji kryjącej. Niestety dużo prochu mi schodzi...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora