Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-29, 11:56   #769
andzela26
Przyczajenie
 
Avatar andzela26
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 27
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

szukam swojego typu urody:
1.Jak się opalasz? a więc ja się opalam szybko na czerwono potem jest taki brąz ciepły czasem od razu na brązowo
2.kolor oczu? kolor oczu jest czysty niebieskie troszkę ciemniejsze, a brwi i rzęsy są zdecydowane ciemne
3.piegi ? nie mam
4.jaki odcień ma twoja cera? moja cera ma odcień taki brzoskwiniowy jasny z czerwonymi przebarwieniami na nosie i na policzkach
5.naturalny kolor włosów? ciemny blond
6.kolor ust? jasny róż
7.w jakich kolorach czujesz się dobrze a w jakich żle? czuję się dobrze w intensywnych kolorach niebieski albo różowy, nie lubie białego i czarnego bo czuję się strasznie tak blado
8.czy czujesz się dobrze w czystej bieli i czerni? jeszcze w bieli jakoś ujdzie w czerni blado, w kremowy czuje się dobrze nawet mogę powiedzieć że mi pasuje, szary też może być ciemny brąz już nie odpada
9.czy pasują ci jaskrawe kolory ? tak pasują ale w miarę jaskrawe
10.czy pasują ci kolory szarawe? nie pasują mi
11.czy pasują ci kolory ciepłe czy zimne czy takie i takie? wole kolory ciepłe złoto też może być srebro raczej nie wyglądam za blado
12.czy kolory możesz zestawić bardzo kontrastowo? dobrze się czyje w paskach z intesywnymi kolorami np. czerń biel i czerwień mam taki sweter lubie go

nie umiem określić swojego typu urody
przesyłam też zdjęcie pomalowane są tylko rzęsy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie153.jpg (32,9 KB, 24 załadowań)
andzela26 jest offline Zgłoś do moderatora