Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-26, 19:48   #3189
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cuxia Pokaż wiadomość
Wifzisz zrobiła bym to samo gdybym sie nie zapytala.. tymbardziej ze mam na twarzy takie male krostki i widze ze sie pory oczyszczaja bo mnistwo z nich ma male ropne czubki.. az sie nie moge powstrzymac zeby tego nie wycisnac, no masakra! Ale wiem ze nie moge.. tragedia teraz jak moja twarz wyglada, a dzis szlam na urodziny do szwagierki wiec musialam cos nalozyc na paszcze zeby to zakryc.. ale po fluidzie wygladalam jak jaszczur wiec zmylam i nalozylam tylko troche mineralki z maxfactora.. bylo lepiej chociaz sie nie swiecilam, ale kasze bylo widac jak nie wiem.. pocieszam sie jedynie tym ze nie wiedzialam ze mam tak zanieczyszczona skore i teraz sie wszystko ladnie oczysci.. no i tym ze w zasadzie jedyne moje wyjscie to na 15minut po dzieciaczki do przedszkola a tak moge sie zaszyc w chacie i nikomu paszczy nie pokazywac heheh nooo zostaje jeszcze maz.. ale ten po moich ekscesach z wlosami juz nawet o nic nie pyta hahaha
No tak to jest po kwasach, tez teraz jestem po pellingu kwasem mlekowym i sie regeneruje. Ale potem bedzie ladna skora. Mi sie sprawdza estee lauder dw na takie krytyczne momenty, nalozony cienko na physiogel. I filtr vichy matujacy tez wyrownuje skore.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując