Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nailac- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-29, 16:11   #30
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Nailac- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę 160 na moich paznokciach w sztucznym świetle.

Niestety nieuczulające lakiery NaiLac mnie uczuliły
Kolor przepiękny <3 Mam ochote właśnie ściągnąć żele i skrócić je do takiej długości i mieć takie beżowniki
Współczuje uczulenia, mojej koleżance nailac służy a też miała az takie plamy po zrobieniu hybryd

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ok, kilka dni temu przyszly do mnie lakiery.


Na pierwszy rzut poszedł kolor 066 - rzeczywiście jest to jasna czerwien z kropla rozu, ale czy stonowana , to bym dyskutowala. Dla mnie to kolor raczej zywszy , ale nie bardzo zywy czy neonowy. Jakbys ktoś chciał to mogę wymienić Bo jednak to nie to czego szukałam.


Co do konsystencji to lakier przypomina mi konsystencje lakierow z CZ - sa raczej rzadkie. Ale latwo się rozprowadza, lakiery chyba rzeczywiście się samopoziomuja, bo po utwardzeniu uzyskałam gladka , tafle lakieru. Kolor nasycony, choć powinnam nalozyc 3 warstwy, ponieważ trochę prześwituje mi czesc paznokcia poza opuszkiem, ale nie rzuca się to w oczy.


Top - bardzo fajny, pięknie blyszczy.


Ogladalam tez w buteleczce 157 i porownywalam na kartce z Natural Beauty - Naturla Beauty jest cieplejszy i wpada w brzoskwinie, 157 to typowy bez, chłodny kolor. Utrzymane sa na tym samym poziomie kolorystycznym.
Ja mam 158 i miałam bardzo duży problem z wyborem odcienia bo od 156 do 160 wszystkie beże piękne Choć przy 156 bałam się, że mimo że jest beżowy to zbyt jasny i może wyglądać trupio

Ja z topu jestem bardzo zadowolona, jeden z lepszych jakie miałam <3
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując