Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-10-30, 18:17   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Jeżeli nie masz bardzo mocno zanieczyszczonej cery to peeling kawitacyjny będzie wystarczający (ewentualnie oczyścisz cerę raz na pół roku,raz na rok w gabinecie, a raz w miesiącu kawitacja).Tak jak pisałam - peeling ultradźwiękowy sprawia ,że skóra jest gładsza,miła w dotyku,jaśniejsza,czyście jsza - ale nie ma szans aby większe zaskórniki czy grudki były usunięte.
Nie trafisz na przestarzały sprzęt gdyż jest to nowość w kosmetyce (chyba od roku ,max.dwóch lat).Dlatego o stan sprzętu się nie obawiaj. Gabinet,który ma taki aparat nie musi mieć żadnego certyfikatu, kosmetyczka przy zakupie aparatu powinna być przeszkolona. Ja mam aparat Biosonic (bardzo go sobie chwalę) i mam certyfikat uczestnictwa w szkoleniu dot. obsługi aparatu i zastosowania ultradźwięków w kosmetyce.
Ceny... tego nie wiem -to zależy od miasta,gabinetu,aparatu(s ą takie baaardzo drogie urządzenia ,które wcale nie dają lepszych efektów niż te tańsze aparaty). W moim Studio cena peelingu to 28zł ,cały kompleksowy zabieg :kawitacja+sonoforeza z odpowiednią ampułką+masaż klasyczny twarzy,dekoltu i szyi + masaż impulsowy to cena 80;-90;
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując