Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Witaj szkoło!! Mamusie, których szkraby idą od września do pierwszej klasy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 22:29   #12
kasia *
Przyczajenie
 
Avatar kasia *
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: Witaj szkoło!! Mamusie, których szkraby idą od września do pierwszej klasy :)

Witam Mamy Pierwszoklasistów,
sama jestem mamą sześciolatki, która idzie do zerówki we wrześniu i w związku z tym mam pewne wątpliwości. Moja córka dość dobrze radzi sobie z czytaniem, pisaniem liczeniem. Nauczyłam ją tego, w przedszkolu utrwaliła sobie te umiejetności. Przegladając watek widzę, że ma te same problemy co Wasze Dzieciaczki- wyjeżdża za linię itp. Słyszałam również, że w związku z tym że w tym roku sześciolatki ida do pierwszej klasy program nauczania jest troszkę obniżony, by młodsze dzieci dorównały kolegom. I tu pojawia się moja wątpliwość: czy aby dobrze zrobiłam, że posłałam ją do zerówki???? Oczywiście popieram tezę, że dziecku sie nie powinno skracać dzieciństwa, ale chciałabym, żeby uczyła się coraz więcej, gdyż jest bystrym dzieckiem. Z drugiej strony obawiam się, że w którejś klasie podstawówki ujawniłaby się rożnica wieku i moje dziecko mogłoby na tym ucierpieć. Sama już nie wiem, co o tym sądzić a Wy co o tym sądzicie?
kasia * jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując